Najlepsze gadżety erotyczne dla par

Viagra

Gadżety erotyczne są świetnym sposobem na urozmaicenie łóżkowej rutyny. Dzięki nim można pozbyć się nudy ze sfery seksualnej i na nowo rozpalić ogień w związku. Nowoczesne zabawki zostały opracowane w taki sposób, aby zagwarantować jak najwięcej przyjemności obojgu partnerom i spotęgować ich doznania erotyczne. Na rynku dostępny jest bogaty wybór takich zabawek, zarówno dla pań, jak i panów. Niektóre to rozwiązania klasyczne i znany już od wielu lat, a inne to niedawno wprowadzone nowości, które powoli zyskają coraz większą popularność. Po jakie gadżety erotyczne warto sięgać?

Tradycyjny wibrator

To klasyczne rozwiązanie, jednak w sprzedaży znajduje się wiele jego rodzajów, o różnych kształtach i funkcjach. Wibratory w kształcie penisa cieszą się dużą popularnością wśród kobiet. Mogą być one wykorzystywane do masturbacji, ale także podczas gry wstępnej. Dostępne są wibratory analne, waginalne, żelowe. Ciekawym modelem jest ten do podwójnej penetracji.

Stymulator łechtaczki

Kolejny produkt skupiający się na zapewnieniu przyjemności kobiecie. Zapewnia maksimum doznań i pomaga w osiągnięciu orgazmu. Co ważne, tylko niewielka część kobiet osiąga orgazm pochwowy, zazwyczaj przyjemność wynika właśnie ze stymulacji łechtaczki. Takie urządzenie przyda się nie tylko do zabaw solo, ale także tych z partnerem, zwłaszcza jeśli nie jest on w stanie spełnić danych oczekiwań kobiety. To bardzo chętnie wybierany gadżet o niewielkich rozmiarach. Pozwala on na regulację mocy wibracji, a więc sprosta potrzebom każdej użytkowniczki.

Jadalna bielizna

Bielizna, którą można zjeść, nada pikanterii każdemu zbliżeniu. Jest świetnym elementem gry wstępnej, co ważne można ją zakupić w wersji męskiej i żeńskiej. Jej zaletą jest to, że jest elastyczna, a więc bez problemu dopasujemy ją do każdej figury. Intensywnie działa na wyobraźnię pary, pozwalając na kreatywną zabawę.

Kulki analne dla mężczyzn

To propozycja dla odważnych mężczyzn, którzy oczekują od gadżetów nieco więcej. Kulki analne pozwalają na wprowadzenie ciekawej nowości do życia seksualnego. Doskonale ćwiczą mięśnie Kegla. Regularne korzystanie z nich zwiększa także doznania w trakcie uprawiania seksu, ponadto zmniejsza ryzyko przerostu gruczołu krokowego. Coraz więcej panów decyduje się na ich zakup. Warto pamiętać o tym, iż gruczoł prostaty nazywany jest punktem G u panów, a jego stymulacja może zapewnić wiele rozkoszy.

Kulki waginalne

Dedykowane paniom, które chcą wzmocnić swoje mięśnie Kegla, dzięki czemu wzrośnie również satysfakcja czerpana ze zbliżenia. Co ważne, dobrze wyćwiczone mięśnie Kegla pomagają zmniejszyć ryzyko nietrzymania moczu, ułatwiają kobiecie poród, a także przyspieszają proces dochodzenia do formy po urodzeniu dziecka.

Pierścień na penisa

Ring działa stymulująca na oboje partnerów. Jest to mała obrączka, którą należy nałożyć na nasadę penisa. Jej celem jest wzmocnienie rekcji oraz przedłużenie stosunki, ponadto stymuluje ona łechtaczkę. Pewne modele zostały dodatkowo wyposażone w wibrator, który wzmaga odczuwane doznania. Z takiego ringu można korzystać do 20 minut.

Olejki, żele i balsamy

Wszelkiej maści lubrykanty są bardzo chętnie wybierane przez pary. Stosowanie ich okazuje się bardzo pomocne podczas współżycia. Produkty te doskonale nawilżają obszary intymne i są ciekawym dodatkiem gry wstępnej. Przydają się podczas masażu oraz w czasie używania pewnych zabawek erotycznych. W sprzedaży znajdują się preparaty bezzapachowe i bezbarwne, o działaniu hipoalergicznym, ale także te o wielu różnych smakach.

Comments (No)

Leave a Reply